قوانین و مقررات عمومی

کلیه قوانین، خط مشی‌ها و مقررات و خدمات فروشگاه اینترنتی گجت کاملا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان است، گجت خود را مستلزم رعایت این قوانین می‌داند و کاربران نیز می‌بایست پایبند این قوانین و موارد باشند. در صورت که در گذر زمان تغییری در این قوانین انجام گرفت گجت دوباره این صفحه را بازبینی کرده و در صورت انجام هرگونه تغییر آن را دوباره به کاربران اعلام خواهد کرد.

قوانین رعایت حق نشر و حقوق تولید محتوای گجت

تمامی محتوای تولید شده اعم از مطالب و نوشته‌ها، تصاویر، فیلم‌ها، نقد و بررسی‌ها و گرافیک و آرم در رسانه‌های فروشگاه اینترنتی گجت مثل سایت اصلی، حساب‌های کاربری فروشگاه در شبکه‌های اجتماعی و نیوزلتر‌ها جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی گجت محسوب می‌شود و هر گونه استفاده از آن‌ها فقط با اجازه‌ی کتبی از فروشگاه اینترنتی گجت و ذکر کامل نام و آدرس میسر است.

تکنولوژی‌ها، اسکریپت‌ها، ماژول‌ها و کد‌های نوشته شده برای گجت، اموال گجت است و استفاده از آن‌ها غیر قانونی است و حق پیگرد قانونی را برای گجت باقی خواهد گذاشت، لازم به ذکر است که این قانون در مورد تکنولوژی های اپن-سورس (منبع باز) استفاده شده در سایت و یا تولید شده برای سایت فقط بر اساس لایسنس‌های آن قابل اجرا است.

قیمت گذاری

قیمت تمامی محصولات موجود در وب سایت گجت به صورت دوره‌ای و با تضمین بهترین قیمت بازار به‌روز می‌شوند. از آنجایی که عواملی مانند نوسانات قیمت، خطای انسانی و از این قبیل موارد ممکن است در قیمت گذاری دخیل باشد، اگر تحویل سفارشی میسر نباشد، فروشگاه اینترنتی گجت در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و یا سفارش را لغو می‌نماید.

قیمت کالا هایی که در تاثیر مستقیم ارز هستند ( گوشی موبایل، هدفون ها و ساعت های هوشمند خاص و … ) به صورت روزانه تغییر کرده و در سایت به روز رسانی می شوند .

قوانین مرجوع

کالا های درجه 1 : تلفن همراه، ساعت هوشمند، هدفون و کالا هایی که قیمت آن ها در تاثیر مستقیم ارز است .

در صورتی که بسته بندی اصلی کالا باز نشده و جعبه ی کالا مدخوش نشده و 24 ساعت از زمان تحویل کالا نگذشته باشد، خریدار می تواند کالا را همراه با رسید خرید به فروشگاه باز گرداند. سپس فروشگاه قیمت کالا در روز تحویل چک کرده، و در صورت بیشتر بودن قیمت، اختلاف را کم کرده و وجه را بر می گرداند.

کالا های درجه 2 : لوازم جانیبی، قاب موبایل، سیم شارژ و دیگر کالا های هم رده.

در صورتی که بسته بندی اصلی کالا باز نشده و جعبه ی کالا مدخوش نشده باشد، خریدار می تواند کالای خود را به فروشگاه باز گرداند و وجه پرداختی را پس گیرد.

قوانین ارسال

ارسال در تهران معمولا در همان روز و به صورت پیک موتوری انجام می شود ؛ قبل از ارسال زمان آن با مشتری چک می شود.

ارسال خارج از تهران به صورت پست پیشتاز (هزينه به عهده مشترى) یا در صورت سفارش مشتری با تیپاکس و به صورت “پسكرايه” انجام می شود. کد پیگيری ارسال برای مشتری ارسال شده و خریدار می تواند با مراجعه به سایت پست از وضعیت محصول خود آگاه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *